Služby

Prodej nemovitostí

Aby byl prodej nemovitosti efektivní a bezproblémový, zahrnuje celou řadu nezbytných kroků.  Pomohu vám s prodejem vaší nemovitosti, provedu vás celým procesem. Pokud tedy o prodeji uvažujete, určitě mi zavolejte.

Pronájem nemovitostí

Máte komerční nebo rezidenční nemovitost a hledáte vhodného nájemníka? Vždy hledám seriózního a solventního zájemce, se kterým budete spokojeni.

Cenový odhad

Potřebujete znát cenu vaší nemovitosti pro prodej nebo pro dědické řízení? Máme přístup k údajům z Katastru nemovitostí a databázi realizovaných obchodů. Vyplňte kontaktní formulář a získáte online odhad ZDARMA.

Výkup nemovitostí

Nechce se vám řešit vyklízení, opravy a prodej nemovitosti, nemáte na to čas nebo jenom chuť?Nabídněte svou nemovitost k výkupu a ke svým penězům se dostanete mnohem dřív.

Správa nemovitostí

Máte nemovitost, kterou chcete dlouhodobě pronajímat, ale nechce se vám o to starat? Pak je tato služba určená přímo pro vás.

Financování

Nákup nemovitosti je finančně náročnou záležitostí, proto při vyřizování financí klientů dlouhodobě spolupracuji s řadou profesionálů, kteří nejen že vyřídí hypotéku, ale pomohou i s pojištěním nebo investicemi.

Referenční zakázky

Kvalitní a poutavé fotografie jsou základem profesionální prezentace při prodeji vaší nemovitosti.

Prodej bytu 3+kk, Písečná, Hradec Králové

PRODÁNO

Prodej bytu 2+kk, Vrbová, Praha

PRODÁNO

Prodej bytu 1+kk, Jiráskova, Pardubice

PRODÁNO za 1 týden s navýšením ceny o 110.000,-

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz