Můj tým

Moc dobře si uvědomuji, že pokud chci svojí práci dělat kvalitně, musím kolem sebe mít kvalitní tým. Dnes už bych se neobešel bez mé asistentky, která se velmi rychle stala mojí pravou rukou.

Další důležitou součástí mé práce je spolupráce s kolegy z finanční branže. Rychle a výhodě vyřešit hypotéky pro kupující, je velmi důležitou součástí realitní transakce. Mám kolem sebe spoustu kolegů z eDO Finance, kteří mým klientům v tomto poskytují stoprocentní servis.

Spolupracující kolegové

Radka Pechánková

Asistentka – pravá ruka, bez které bych si to už nedokázal představit

Petr Koštejn

Finanční poradce
www.petrkostejn.cz

Adam Ostatek

Finanční poradce
www.adamostatek.cz

Ing. Martin Holeček

Finanční poradce
LinkedIn

Přidej se do týmu

9

Vím, jak na to

Jak se říká, svoje zkušenosti si do hrobu nevezmu. Rád je předám dál svým kolegům. Společně se tak postaráme o mnohem větší množství klientů, než bych zvládnul sám.

9

Kvalitní zázemí

Prošel jsem si jak jinými RK, tak podnikáním na vlastní triko. Poslední roky spolupracuji s eDO reality, kde mi poskytují potřebné zázemí a nástroje k mé práci.

9

Přísun zakázek

Díky partnerské eDO Finance nabírám nemovitosti na prodej, takže získávání zakázek je tu o chlup jednodušší, než být sám voják v poli. 

9

Kvalitní marketing

Marketing zakázek je pro mě stejně důležitý, jako můj vlastní marketing, jako makléře. Obojí je u nás na vysoké úrovni a je ze všech stran podporováno. 

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz