Prodej bytu 3+kk, 64m2,

Hradec Králové, ulice Písečná

PRODÁNO

Prostorný zrekonstruovaný byt

Hledáte pro sebe příjemné bydlení? Mám pro vás opravdu nádherně zrekonstruovaný byt 3+kk v Hradci Králové, v Písečné ulici. Byt plochy 64m2 se nachází v třetím podlaží cihlového domu a prošel rozsáhlou a nákladnou rekonstrukcí.

Moderní kuchyně je vybavena vestavnými spotřebiči značky Gorenje a poskytuje dost místa pro vaše kulinářské vyžití. Obývací pokoj s jídelním koutem vytváří spolu s kuchyní jeden propojený a příjemně vzdušný prostor. V ložnici je umístěna vestavná skříň a je z ní vstup na balkon orientovaný směrem do ulice. Druhý pokoj má rovněž možnost umístění vestavné skříně. Koupelna je vybavena vanou a keramické obklady jsou laděny do přírodních barev. Podlahy v celém bytě jsou dřevěné s přídavným elektrickým vytápěním. Do všech místností je zapojená audio soustava a vše včetně vytápění lze ovládat pomocí smart home systému značky LOXONE.

Venkovní žaluzie umístěné v oknech zlepšují komfort, snižují hluk a zvyšují pocit soukromí. Dům je napojený na veškeré sítě, přičemž byt je nyní od plynu odpojen. Ohřev vody zajišťuje vlastní elektrický bojler a vytápění je řešeno dálkově. Parkovat můžete na ulici přímo před domem a na nákupy je to opravdu kousek. Pokud vás k nabídce zajímá více informací, jsem vám plně k dispozici

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Fotogalerie

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Rozloha

Plocha užitná: 64 m²
$

Typ budovy

Patrový

$

Patro, podlaží

3. patro

$

Umístění

Sídliště

$

Stav

Po rekonstrukci

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové