Prodej rodinného domu 4+kk, Komenského, Opatovice nad Labem

PRODÁNO

Rodinný dům na okraji obce

Hledáte moderní bydlení pro svou rodinu? Máme pro vás skvělou nabídku – rodinný dům v Opatovicích nad Labem, uprostřed nové výstavby, na kraji obce.

Hned po vstupu vás přivítá chodba, technická místnost a první ze dvou koupelen. Obývací pokoj, jídelní část a kuchyně jsou spojeny do jednoho velkého a příjemného prostoru, kde vám kamna na dřevo vytvoří útulnou atmosféru v chladných dnech. Kuchyně ve tvaru U je částečně vybavena moderními vestavnými spotřebiči a poskytuje dost místa na vaření a uložení všeho potřebného. Z obývacího pokoje je přímý vstup na zahradu a přes prostornou zimní zahradu také k bazénu.

Další chodba z obývacího pokoje vede k třem samostatným pokojům a do velké koupelny s rohovou vanou a druhou toaletou.

Dům je zateplený a vytápění zajišťuje podlahové vytápění, takže žádné radiátory vám nebudou překážet. Topení a ohřev vody fungují pomocí elektřiny. Zahrada s bazénem nabízí dostatek prostoru i na letní posezení nebo na vybudování menší užitkové plochy. Velkou výhodou je vlastní studna. Dalším bonusem je užitkový domek, který slouží k uskladnění kol, dřeva nebo jiných potřebných věcí.

Opatovice mají veškerou občanskou vybavenost a jsou ideální pro rodinné bydlení. Dům je ve výborné kondici, stačí se nastěhovat a začít bydlet. Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete si dům prohlédnout, jsem vám plně k dispozici.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Užitná plocha

118 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Typ objektu

Přízemní

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

Novostavba

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové