Prodej RD 110 + pozemek 1799 m², Sázavka

3.600.000 Kč

Krásné stavení s příjemnou atmosférou

Hledáte dům mimo město k trvalému bydlení, nebo chcete něco jen tak na víkendy? Krásné stavení v obci Sázavka může být vaše. Původně hospodářské stavení na vás zapůsobí svojí příjemnou atmosférou.

Obytná část plochy 59 m2 má prostornou obytnou místnost, která slouží jako ložnice a obývací pokoj zároveň, chodbu, koupelnu s toaletou a kuchyni. V této části domu slouží k vytápění elektrické přímotopy nebo kamna na tuhá paliva. V kuchyni je kuchyňská linka a kachlový sporák na dřevo. Koupelna je vybavena vanou a ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Dříve hospodářská část budovy teprve čeká na své využití a ten správný nápad.

Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, samozřejmostí je elektřina 400V. Dalším zdrojem vody je vlastní kopaná studna v horní části dvora. Dům prošel rekonstrukcí obytné části a výměnou střešní krytiny, čímž vzniknul v podkroví dodatečný prostor pro adaptaci.

Pozemky okolo a pod domem tvoří zhruba obdélníkový půdorys plochy 1799m2. horní část zahrady lze nadále využívat jako sad s ovocnými stromy, případně zde postavit další stavbu.

Obec Sázavka je zasazena do malebného prostředí Vysočiny. Blízkost nedalekých hradů, zámků a přírodních lokalit přímo vybízí k častým výletům. Dobrá dopravní dostupnost a dálnice vzdálená do 30 minut jízdy autem, jsou pak výhodou nejen pro rekreační využití. Dům je možné navštívit téměř kdykoliv, takže pokud vás zaujal, jsem k dispozici.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Smíšená
$

Rozloha

Plocha užitná: 110 m²
Plocha zahrady: 835 m²
Plocha pozemku: 1799 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Typ vytápění objektu

Lokální elektrické / Lokální tuhá paliva

$

Umístění

Samostatný

$

Stav

Dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové