Prodej rodinného domu, 201 m2,

 K. H. Máchy, Řečany nad Labem, Pardubice

PRODÁNO

Novostavba s nízkými náklady na provoz

Sháníte novostavbu s nízkými náklady na provoz? Máme pro vás v nabídce novostavbu rodinného domu v Řečanech nad Labem. Dvoupodlažní řadový domek v klidné části Řečan poskytuje dost místa i pro větší rodinu.

V přízemí je hned za vstupem chodba, technická místnost a toaleta. Obývací pokoj, jídelní část a kuchyně je spojena do jednoho velkého prostoru. Kuchyně do tvaru U je vybavena moderními vestavnými spotřebiči. Z obývacího pokoje se pohodlně dostanete na zahradu. V patře jsou tři samostatné pokoje, z nichž největší je ložnice s výhledem do zahrady.

Ložnice má vlastní samostatnou šatnu. Dva pokoje situované směrem do ulice jsou koncipovány jako dětské pokoje. Koupelna v patře je prostorná a je zde umístěna nejen vana, ale i sprchový kout. Dům je velmi dobře zateplený a má nízké provozní náklady. Vytápění zajišťuje elektrická rohož umístěná v podlahách, takže vám nikde nepřekáží radiátory. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Zahrada je dostatečně velká na letní posezení a je zde již připraveno místo pro umístění pergoly. Na zahradě je venkovní branka, kterou se dostanete ven na zadní cestu.

Řečany mají veškerou vybavenost a jsou ta vhodné pro rodinné bydlení. Dům je ve výborné kondici, a tak se stačí pouze nastěhovat. Pokud vás dům zaujal a chcete si domluvit prohlídku, jsem vám plně k dispozici.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Užitná plocha

95 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Typ objektu

Patrový

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

 Novostavba

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové