Prodej rodinného domu, 210 m², pozemek 2529 m²,

Lány na Důlku, Pardubice

PRODÁNO

Ideální dům pro větší rodinu s dětmi

Pokud hledáte dům s venkovskou atmosférou na dosah od Pardubic, tak jste tu správně. Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům v obci Lány na Důlku. Tento dům je ideální pro větší rodinu s dětmi nebo pro drobnou výrobu. Dům je samostatný, cihlový a patrový se dvěma bytovými jednotkami v přízemí a podkroví. Celková zastavěná plocha domu je 210 m² s parcelou plochy 2529 m².

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Elektřina na 400 V, obecní kanalizace i vodovod. Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel. Výhodou jsou dvě vlastní studny, které lze využívat k zalévání zahrady i provozu domu.

Na pozemku plochy 2529 m² stojí další užitkové budovy jako je stodola a garáže s dílnou. Pro své zahradnické ambice můžete využít plochu za domem, kde je dost místa na záhony s zeleninou. Předzahrádka domu pak poskytuje místo pro okrasnou zahradu.

V Lánech je k dispozici mateřská školka a základní škola je v nedalekém Svitkově. Do obce zajíždí pardubické MHD a zastávka je sotva pár kroků od domu.

Dům je vhodný k trvalému bydlení pro větší rodinu nebo pro drobnou výrobu a místa je to dost i pro domácí mazlíčky. Pokud vás dům zaujal, jsem vám plně k dispozici

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Užitná plocha

210 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Typ objektu

Patrový

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

Dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové