Individuální přístup u každé nemovitosti

Chcete prodat za maximum? Chcete prodat v co nejkratším čase? No kdo by nechtěl, že. Mým cílem je vždy maximální efekt pro klienta. Toho se snažím dosáhnout všemi možnými způsoby, využitím moderních technologií, netradičních postupů, vhodnou prodejní strategií a individuálním přístupem. Spokojený klient, od kterého přicházejí doporučení, je pak tou opravdovou odměnou.

A jaké jsou nezbytné kroky pro bezproblémový prodej?

7

Videoprohlídka

Ve videoprohlídce můžete během jedné až dvou minut ukázat celý dům i se zahradou a jeho okolím. V poslední době jsou tak videoprohlídky vyhledávanou službou s vynikajícími výsledky. Nejen že dokáží zaujmout, ale také vyřadí zájemce, pro které není nemovitost úplně vhodná a tím ušetří spoustu času na prohlídkách.

Marketing k nemovitosti

Každá nemovitost potřebuje jinou péči v oblasti marketingu. Jinak se prodává dům na kraji obce a jinak pronajímá obchod v centru. Využíváme všechny dostupné a efektivní kanály s maximálním dosahem.

Právní servis

Právní servis zajišťujeme pomocí renomovaných a velmi zkušených právníků s individuálním přístupem ke každému klientovi a zakázce.

Tržní analýza a příprava na prodej

Za kolik a jak? Správná cena, strategie prodeje a marketingu jsou klíčové ukazatele, které rozhodují o úspěchu a konečném efektu.

Homestaging

Tato služba se již stala standardem při prodeji a začíná se stále více uplatňovat i při pronájmu. Homestaging vzbuzuje pozitivní emoce a výrazně tím zvedá hodnotu nemovitosti.

Profesionální foto

Bez kvalitních fotek to prostě nejde. Na tuto službu využívám profíků, kteří vždy zajistí ten nejlepší možný výsledek, a ten pak opravdu stojí za to. Fotografie jsou to první, co zájemce vidí a co vzbuzuje první dojem.

Profesionální foto

Kvalitní a poutavé fotografie jsou základem profesionální prezentace při prodeji vaší nemovitosti.

Videoprohlídka

Videoprohlídky vzbuzují u zájemců největší emoce, jsou tak jedním z nejlepších nástrojů pro rychlý prodej.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka patří k moderním způsobům prezentace nemovitosti a získává si stále větší obliby.

3D půdorysy

V žádné prezentaci by neměl chybět půdorys. Takto graficky zpracovaný 3D půdorys je jednou z možností jak ukázat dispozice vaší nemovitosti.

Homestaging

Tato služba je opravdu klíčová v přípravě nemovitosti na prodej a dokáže podtrhnout její krásu a potenciál.

PŘED

PO

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz