Prodej bytu 3+kk, 56m2

Horní Rokytnice, Rokytnice nad Jizerou, Semily

CENA : 4.990.000 Kč

 Světlý byt v Rokytnici

Nabízíme vám k prodeji světlý a velice příjemný byt 3+kk, v Horní Rokytnici nad Jizerou. Byt podlahové plochy 56 m2 se nachází v prvním nadzemním podlaží pětipodlažního domu postaveného roku 2002. Prostorná kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči značky BOSCH. Dále je zde dost místa na jídelní kout a obývací část určenou k posezení a odpočinku. Dva pokoje slouží jako ložnice a dětský pokoj. Z ložnice je vstup na balkon s krásným výhledem, kde můžete trávit nejen letní večery.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Vytápění v bytě je řešeno pomocí ústředního topení, které zajišťuje plynová kotelna umístěná v domě. V domě je také k dispozici výtah. Dům je celkově v dobré kondici a je zasazen do horních partií města s krásným výhledem na údolí. Parkování je zajištěno před domem na ulici s dostatkem místa.

Lokalita je dobře dostupná do centra a v obci je veškerá občanská vybavenost. Blízké sportovní areály nabízí možnost využívat byt jak bydlení, tak k rekreaci nebo komerčním účelům. Rokytnice je místo s krásným okolím, kde můžete najít jak nový domov, tak místo pro odpočinek. Pokud máte tedy zájem o prohlídku, neváhejte mne kontaktovat, jsem vám plně k dispozici.

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Rozloha

56 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Patro, podlaží

1. patro

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

Velmi dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové