Prodej bytu 3+1, Severní, Hradec Králové

PRODÁNO

Byt 3+1 v panelovém domě

Nabízíme k prodeji byt 3+1 ve třetím patře zatepleného panelového domu s výtahem, v Severní ulici, Hradec Králové. Byt disponuje dvěma menšími samostatnými pokoji a průchozím obývacím pokojem, který vede na balkon orientovaný směrem k jihozápadu. Kuchyň je průchozí s možností vstupu na zasklenou lodžii. Koupelna a toaleta jsou samostatné.

Bytové jádro je zděné, a nová plastová okna s balkonovými dveřmi přinášejí světlo do prostoru. Ostatní části bytu jsou v původním stavu, což může být skvělou příležitostí pro vlastní úpravy a přizpůsobení podle osobních preferencí.

Veškeré inženýrské sítě jsou k dispozici, a vytápění je zajištěno pomocí dálkového vytápění. Dům je celkově v dobrém technickém stavu po dřívější rekonstrukci a zateplení obvodového pláště.

Byt je v družstevním vlastnictví, s možností převodu do osobního vlastnictví po doplacení zbývající anuity. Součástí je i sklepní kóje v přízemí domu. Parkování je dostupné venku před domem nebo na ulici. V blízkosti se nachází garážové bloky pro další parkování.

Vynikající občanská vybavenost v pěší vzdálenosti dělá z tohoto bytu ideální domov pro ty, kteří hledají pohodlný životní prostor. Jestliže se zajímáte o byt s potenciálem vytvořit si vlastní útulný domov, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Panelová
$

Rozloha

Plocha užitná: 60 m²
$

Vlastnictví

Družstevní

$

Balkon

Ano

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

Před rekonstrukcí

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové