Prodej bytu 3+1, 74 m², Na Studánkách, Jaroměř

Cena: 3.500.000 Kč

Jedinečná příležitost

Družstevní byt 3+1 o výměře 74 m2 v ulici Na Studánkách se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. Kuchyně je před nedávnem vybavena moderní kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči. Byt má tři samostatné a neprůchozí pokoje a z největšího z nich, který slouží jako obývací pokoj, je vstup na balkon. Výhodou je zděné bytové jádro, v němž koupelna a toaleta jsou umístěny samostatně. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkově, pro vás tedy bezstarostně.

Dům je celkově v dobrém technickém stavu a s novým výtahem. Společné prostory jako je kolárna a sušárna jsou samozřejmostí. Příslušenstvím bytu je také sklep, umístěný v přízemí domu. Parkovat lze před a vedle domu.

Byt se nachází v dobré lokalitě, jen pár minut pěšky od vlakového nádraží a obchodů, lékáren, škol a školek. Nabízí dostatek místa pro rodinu, pracovní koutek nebo prostor pro relaxaci. Světlé a vzdušné pokoje zvýší váš každodenní komfort.

Jaroměř je skvělou volbou z několika důvodů: strategická poloha: leží mezi dvěma velkými městy, Hradcem Králové a Náchodem, což nabízí výhodu dostupnosti služeb, zábavy, cestování a zaměstnání v obou směrech.

Dobrá dopravní dostupnost: S možností přístupu na dálnici do Prahy během pěti minut autem, je Jaroměř ideálním místem pro ty, kteří cestují do hlavního města.

Blízkost veřejné dopravy a obchodů: V pár minutách pěšky máte přístup k vlakovému nádraží, obchodům a službám.

Pokud tento byt splňuje vaše požadavky a zaujal vás, neváhejte se ozvat. Můžete tak najít ten pravý domov nebo investici, kterou hledáte.

Videoprohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Panelová
$

Rozloha

Plocha užitná: 74 m²
$

Vlastnictví

Družstevní

$

Lodžie

4 m² 

$

Umístění

Centrum obce

$

Stav

Velmi dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové