Prodej bytu 2+1 71 m², Orlická, Dobruška

Cena: 3.500.000 Kč

Velký byt pro rodinu

Představujeme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem bytu 3+1 s užitnou plochou 71 m², nacházející se v malebném městě Dobruška. Tento byt nabízí skvělý potenciál pro ty, kteří hledají prostor pro realizaci svých bytových představ a jsou připraveni věnovat se jeho naplnění, ale i pro ty, kteří chtějí hned a pohodlně bydlet bez nákladných zásahů.
Lokalita bytu v Dobrušce je skutečně půvabná. Město známé svou bohatou historií a přírodními krásami, nabízí veškerou občanskou vybavenost, od škol a školek přes obchody, restaurace až po kulturní zařízení a sportovní areály. Život zde plyne klidně, ale zároveň nabízí možnosti pro aktivní trávení volného času a relaxaci.
Dispozice panelového bytu 3+1 s užitnou plochou 71 m² je ideální pro rodiny nebo páry, kteří hledají dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Byt disponuje 3 velkými neprůchozími pokoji, z ložnice se dostanete na prostornou lodžii. Byt je v dobrém technickém stavu a má nová plastová okna. Vytápění a ohřev vody zajišťuje dálkového vytápění. Výtah v domě prošel rekonstrukcí a k bytu náleží sklep. Parkovat lze před domem.

Jednotka je v osobním vlastnictví, což znamená jednodušší proces koupě a větší flexibilitu při financování S financováním a vyřízením hypotéky vám rádi pomůžeme.

Koupě tohoto bytu investujete nejen do vašeho budoucího domova, ale i do života v přátelském a prosperujícím městě. Neztrácejte čas a přijďte si prohlédnout tento byt, který čeká, aby z něj někdo učinil opravdový domov. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Videoprohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Panelová
$

Rozloha

Plocha užitná: 71 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Lodžie

4 m² 

$

Umístění

Centrum obce

$

Stav

Velmi dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové