Prodej bytu 2+1, 42 m2,

Daškova, Praha Modřany

PRODÁNO

Menší byt v Modřanech

Hledáte menší byt v Modřanech? Máme pro vás byt 2+1 v ulici Daškova, v revitalizovaném panelovém domě. Byt v desátém patře panelového domu, plochy 42m2, prošel již dříve rekonstrukcí a má vyzděné bytové jádro.

Obývací pokoj je průchozí do kuchyně, která je dost prostorná pro větší linku s vestavnými spotřebiči a umístění lednice. Do linky se vešla navíc pračka. Obývací pokoj i ložnice mají okna směrem k jihu a jsou tak příjemně světlé. Okna jsou nová plastová. Podlahy jsou opatřeny keramickými obklady a plovoucí podlahou. Vytápění a ohřev vody je zajištěn dálkově.

Koupelna a WC jsou samostatně. Koupena je vybavena sprchovým koutem. K bytu přísluší sklepní kóje plochy cca 4m2 umístěná v suterénu budovy. Budova prošla celkovou revitalizací, výměnou výtahu, je zateplená a celkově v dobrém stavu. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost a dobré dopravní spojení.

Byt je již volný a je vhodný k okamžitému nastěhování. Svou velikostí je vhodný pro pár nebo mladou rodinu a nabízí se rovněž jako investiční příležitost na pronájem. V případě zájmu či dotazů jsem vám plně k dispozici.

Videoprohlídka

Půdorys

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Panelová
$

Rozloha

Plocha užitná: 42 m²
$

Typ budovy

Patrový

$

Patro, podlaží

10. patro

$

Umístění

Sídliště

$

Stav

Po rekonstrukci

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové