Prodej bytu 1+1, Legionářská, Jaroměř

PRODÁNO

 Moderní byt po rekonstrukci

Představujeme vám exkluzivní nabídku! Vítejte v bytě o velikosti 1 + 1, který se nachází v obci Jaroměř na klidném Jakubském předměstí, v ulici Legionářská. Tento byt, který je v družstevním vlastnictví, je skvělým místem pro ty, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení.

Byt situovaný v podkroví cihlového domu s výtahem nabízí příjemný světlý prostor a dobrou dispozici. Nedávno prošel zdařilou rekonstrukcí, čímž se stal moderním a vkusným místem. S rozlohou 42 m² si můžete užívat dostatek prostoru a soukromí.

Další výhodou tohoto bytu je parkování přímo před domem. Jaroměř je obcí, která vám nabídne kompletní občanskou vybavenost. Obcí, kde máte vše co potřebujete ve svém dosahu. Díky dobrému vlakovému i autobusovému spojení se snadno dostanete do Hradce Králové a díky dálnici i směrem na Prahu a Trutnov.

Pokud vás tento byt zaujal a chcete si ho prohlédnout, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám ukážeme tuto skvělou příležitost. Neotálejte a dejte svým snům o nové bydlení šanci.

Videoprohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Rozloha

42 m²
$

Vlastnictví

Družstevní

$

Patro, podlaží

5. patro

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

Po rekonstrukci

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové