Prodej bytu 1+1 34 m²

Březhradská, Hradec Králové – Březhrad

PRODÁNO

 Stylový byt v Hradci Králové

Přicházíme se zajímavou nabídkou! Vítejte v bytě o velikosti 1 + 1, který se nachází v obci Hradec Králové v klidném předměstí Březhrad, na ulici Březhradská. Tento byt, který je v osobním vlastnictví, je skvělým místem pro ty, kteří hledají stylové a pohodlné bydlení.

Byt situovaný ve třetím patře panelového domu, nabízí příjemný prostor a soukromí. Ačkoliv zde nenajdete výtah, pohodlné schodiště vás zavede až do vašeho nového domova. Nejlepší část je, že tento byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí před několika lety, čímž se stal moderním a vkusným prostorem.

S rozlohou 34 m² si můžete užívat dostatek prostoru a soukromí. Vzhledem k tomu, že celý objekt je ve dobrém stavu, nebudete muset dělat žádné kompromisy. Navíc, plánuje se zateplení budovy a výměna oken, takže vám bude zaručena tepelná pohoda a úspora energie..

Další výhodou tohoto bytu je dostatek parkovacích míst přímo před domem.

Březhrad je obcí, která vám nabídne kompletní občanskou vybavenost. Máte všechno, co potřebujete, ve svém dosahu. A díky skvělému spojení s městskou hromadnou dopravou se snadno dostanete do samotného centra Hradce Králové.

Pokud vás tento byt zaujal a chcete si ho prohlédnout, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám ukážeme tuto skvělou příležitost. Neotálejte a dejte svým snům o dokonalém bydlení šanci.

Videoprohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Panelová
$

Rozloha

34 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Patro, podlaží

3. podlaží z celkem 4

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

Velmi dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové