Pro spoustu lidí je Asociace inspektorů nemovitostí (AIN) neznámý pojem. Pro mě byl pár let zpátky také. Ale díky eDO reality, pod kterou již více jak 3 roky provozuji své realitní služby, jsem se více dostal ke vzdělávání v oblasti stavebnictví, práva a technického stavu nemovitostí.

Jsem za to moc rád, protože při té vší byrokracií a právní džungly v České republice, není snadné některé nemovitosti prodávat. A zejména technický stav je u některých nemovitostí doslova časovaná bomba.

Díky členství v AIN mám k dispozici spoustu informací, jak dané situace řešit a jak případně pomoci klientům s jejich ochranou. AIN v podstatě sdružuje technické inspektory, kteří na trhu působí a dělá osvětu v oblasti technických inspekcí. Jejich cílem je, aby se nemovitosti, co se týče technického stavu prodávali transparentně.

Já, jako makléř díky AIN zvyšuji svou odbornost a mám další nadstandardní služby pro své klienty, kteří přese mě prodávají nemovitosti. Jako jsou např. slevy na technické inspekce nebo odborné poradenství v této problematice.