Prodej vily 986 m², pozemek 2966 m²

 Třebechovice pod Orebem

PRODÁNO

Reprezentativní sídlo

Hledáte reprezentativní sídlo pro firmu, nebo velkolepé bydlení? Prvorepubliková vila v Třebechovicích pod Orebem je to pravé pro vás.

Dům nabízí dvě nadzemní patra, z části obytné podkroví a suterén. Celkově má vila prostor 986m2 užitné plochy. V prvním patře se nachází reprezentativní hala se schodištěm přímo za vstupními dveřmi. Směrem do ulice jsou čtyři místnosti, využitelné jako kanceláře. Směrem do zahrady se nachází sociální zázemí a kuchyně s dalšími technickými místnostmi. V prvním patře je dalších pět místností a sociální zázemí.

V podkroví jsou tři místnosti a další prostory s možností adaptace na ateliéry, kanceláře nebo bydlení. Celý dům je podsklepený a v suterénu je umístěno technické zázemí s kotelnou a plynovými kotly na vytápění a ohřev vody. Budova je napojena na všechny inženýrské sítě. Ze zadní části domu je vjezd do garáže.
Dům sloužil v posledních letech jako mateřská škola, takže rekonstrukce a adaptace pro jiné využití je potřebná. V domě se zachovalo velké množství původních prvků, jako jsou dřevěné ornamenty, vitrážová okna a další.

Pozemek plochy 2966m2 skýtá dost místa pro další adaptaci, či výstavbu. Na pozemek jsou dva samostatné vjezdy z ulice. Dobrá dopravní dostupnost, dostatek místa pro parkování na pozemku.

Pokud vás nabídka zaujala, jsem vám plně k dispozici.

 

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Rozloha

Plocha užitná: 986 m²
Plocha pozemku: 2966 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Vytápění

ÚT plynové

$

Umístění

Centrum obce

$

Stav

Dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové