Prodej rodinného domu 250 m², Popovice,
Jičín

5.500.000 Kč

Rodinný dům kousek od Jičína

Máme pro Vás nabídku rodinného domu kousek od Jičína, konkrétně v obci Popovice. Jedná se o bývalou zemědělskou usedlost, která nabízí dostatek prostoru pro podnikání i bydlení pro velkou rodinu.

 Hlavní budova je jednopodlažní dům s obytným podkrovím. V přízemí se nacházejí dvě obytné části a jedna výrobně-skladovací část. Podkroví je stavebně rozděleno na tři samostatné části. K domu přiléhají přístřešky, které lze využít pro uložení materiálu, parkování aut nebo jiné účely. Blok zakončuje stodola, za kterou se rozprostírá zahrada. Na dvoře je menší domek, rovněž využívaný k bydlení, který navazuje na garáž.

Zastavěná plocha hlavní budovy činí přibližně 250 m² a menší domek má plochu cca 90 m². V domě je zaveden obecní vodovod, kanalizace a elektřina. Vytápění je řešeno elektřinou, případně tuhými palivy. Přestože objekt vyžaduje výraznější rekonstrukci a přestavbu, nabízí velký potenciál pro další využití.

Popovice se nachází v malebné a klidné krajině pohádkového Jičínska, ale zároveň v dosahu všech potřebných obchodů a služeb. Tato nabídka představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají místo k životu s možností přizpůsobit si domov podle vlastních představ a potřeb.

3D prohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Rozloha

Plocha užitná: 250 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Plocha pozemku

Plocha užitná: 250 m²

$

Umístění

Centrum obce

$

Stav

Před rekonstrukcí

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové