Prodej RD 120 + pozemky 3022 m², Tisem

Cena: 8.990.000 Kč

Rodinný dům v překrásné přírodě

Klid a pohoda, prostor a soukromí, to vše zasazené do překrásné přírody Benešovska, v malebné obci Tisem.

Dřívější zemědělská usedlost, dnes využívaná k rekreaci nabízí dost místa a prostoru pro celou řadu způsobů využití. Přední, menší budova orientovaná k západu směrem do obce slouží jako obytná. Nachází se zde bytová jednotka se třemi pokoji. Dva slouží jako ložnice a jeden jako obývací pokoj s krbem a kuchyňskou linkou. Koupelna s WC jsou samostatně. Kapacitu bydlení lze zvětšit do podkroví, kde je dost místa na několik dalších pokojů. Budova je částečně podsklepena.

Hospodářská část budovy je nyní využívána jako prostorná dílna. Další část budovy čeká na své využití a případně by šla využívat k bydlení. Stodola, navazující na dům poskytuje dost místa a prostoru pro adaptaci například na garáže, dílny, kryté posezení, ustájení koní nebo něco úplně, úplně jiného.
Na druhé straně dvoru je zbořeniště, které se přímo nabízí k vybudování krytého bazénu, hřiště, menšího kurtu nebo zimní zahrady.

Budova je napojena na obecní vodovod a je zde i studna. Kanalizace je řešena pomocí septiku. Samozřejmostí je připojení na elektřinu. Ohřev vody pomocí boileru, vytápění je řešeno elektrokotlem a otevřeným krbem. Celý komplex budov prošel v roce 2021 náročnou opravou střech a výměnou dešťových svodů.
Pozemky pod a okolo budov, jsou dost velké na veškeré využití a tvoří praktický, funkční celek. Souhrnná plocha parcel je 3022m2. Horní parcela plochy 735m2 má vlastní vjezd a může sloužit k výstavbě dalšího samostatného objektu nejen k bydlení.

Do obce Tisem je dobrá dopravní dostupnost a na hlavní tah na Prahu je to doslova kousek. Okolí nabízí dost míst nejen k procházkám, ale blízkost turisticky a sportovně zajímavých lokalit, je přímo úžasná. Kousek to budete mít nejen do lesa, ale i na Konopiště, na golf, na koně……. a na lyže na Monínec to také není daleko.
Pokud tedy hledáte nemovitost, která vám nabízí nepřeberné možnosti, navíc sotva 40 minut od Prahy, právě jste ji našli. Takže neváhejte, zavolejte a domluvte si prohlídku.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Smíšená
$

Rozloha

Plocha užitná: 120 m²
Plocha zahrady: 1408 m²
Plocha pozemku: 3022 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Typ vytápění objektu

Ústrední elektrické / Lokální tuhá paliva

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

Dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové