Prodej domu 150 m² + pozemek 941 m²,
Libišany, Pardubice

PRODÁNO

Dům s velkým pozemkem

Hledáte dům kousek od Hradce Králové? Rád bych vám představil příjemný dům s velkým pozemkem a stodolou v Libišanech. Jednopodlažní dům na pozemku plochy 941 m² zastavěné plochy 150 m² nabízí dost místa pro celou rodinu a v nedávné době prošel částečnou rekonstrukcí.

V domě jsou dva pokoje, prostorná moderní kuchyně s vestavnými spotřebiči, jídelna a velký obývací pokoj. V obývacím pokoji vytváří příjemnou atmosféru klenuté stropy a dřevěná podlaha. Pokud si nemůžete vybrat mezi sprchou či vanou tak v tomto domě máte na výběr. V zadní části domu je pak další technická místnost.

Dům je cihlový, s kamennou podezdívkou a má sedlovou střechu s betonovými taškami a má nová plastová okna. Podlahy jsou pokryty keramickou dlažbou, vinylem a dřevem. Napojení na elektřinu, veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo a tu pravou atmosféru vám zajistí litinová kamna v jídelně. Dvůr domu lemuje z jedné strany prostorná stodola, která nabízí dost potenciálu k využití.

Prostorný dvůr a kryté parkovací stání zajišťuje dost místa pro několik aut. Dopravní spojení do Libišan je výborné jak z Hradce, tak z Pardubic. V takovém domě může najít své štěstí a splněné sny nejedna rodina, takže pokud vás nabídka zaujala, jsem vám plně k dispozici.

Videoprohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Rozloha

Plocha užitná: 150 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Plocha zahrady

134 m²

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

Dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové