Prodej domu 557 m², pozemek 370 m²

Mírové náměstí, Kadaň

PRODÁNO

Měšťanský dům

Hledáte dům s investičním potenciálem, máte vztah k historii? Máme pro vás nádherný dům v historickém centru města Kadaně. Vchodem z podloubí domu se dostaneme do spojovací chodby, se vstupem do obytné části, sklepa a zahrady. V přízemí domu se rovněž nachází, mezi místními hojně navštěvovaná jídelna, plochy 175m2, s pravidelným měsíčním výnosem.

V prvním patře je byt 2+1, plochy 80m2 s vlastní velkou terasou s výhledem do vnitrobloku. V prvním patře směrem do náměstí a druhém směrem do dvora je byt 4+kk plochy 160m2. V podkroví je pak další, třetí byt 3+kk plochy 107m2. V podkroví je rovněž, k bydlení nevyužívaná část, sloužící jako půda. V suterénu je dokončená příprava pro vinárnu. Druhá polovina sklepa může po dokončení sloužit jako nádherný archiv vín. Za domem směrem do vnitrobloku je zahrádka plochy 121m2 s bazénem a pergolou. Příjezd k domu je možný zezadu, až na pozemek. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody je řešen pomocí plynových kotlů.

Celý dům, od sklepa až po střechu, si můžete prohlédnout v 3D prezentaci. Dům stojí samotném centru Kadaně, na Mírovém náměstí a výhledy z oken jsou vážně dech beroucí. Město Kadaň má veškerou občanskou vybavenost a v historické části je spousta míst k procházkám i odpočinku. Pokud se vám dům líbí, jsem vám plně k dispozici.

 

Videoprohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Rozloha

Plocha užitná: 557 m²
Plocha pozemku: 370 m²
Plocha zahrady: 121 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Vytápění

ÚT plynové

$

Umístění

Centrum obce

$

Stav

Velmi dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové