Prodej chaty 81 m², pozemek 479 m²
Pastviny, Ústí nad Orlicí

Chata u přehrady Pastviny

Hledáte místo, kam se schovat na víkendy? Chodíte rádi k vodě nebo do lesa? Chata u přehrady Pastviny pro vás může být tou pravou volbou.

Jednopodlažní chata stojí na pozemku plochy 479 m2 a její zastavěná plocha je 81m2. Chata má samostatnou ložnici, obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyni. Kamna na dřevo zajišťují nejen teplo, ale dávají celému prostoru příjemnou atmosféru. Součástí je bývalá garáž, která je v rozdělena na dílnu, další prostor pro umístění sekačky či nářadí a sociální zázemí. Je zde zbudováno samostatné WC a příprava na sprchový kout.

 

Videoprohlídka

Z jižní strany chatu lemuje prostorná terasa umožňující posezení s romantickým výhledem do údolí. Chata je částečně podsklepena a tento prostor slouží k uložení palivového dřeva, případně jiných potřebných věcí. Chata je napojena na elektřinu, voda je z vlastního zdroje. Odpadní voda je pak svedena do jímky.

Okolí přehrady Pastviny je vyhledávané pro svůj klid a dobrou dostupnost jak z Hradce Králové tak Pardubic. Pokud tedy hledáte něco podobného, chata čeká přímo na vás.

Další specifikace nemovitosti

$

Rozloha

Plocha užitná: 81 m²
Plocha pozemku: 479 m²
$

Komunikace a připojení

Voda – vlastní zdroj
Odpad – jímka

$

Konstrukce

Dřevostavba
$

Doprava

Silnice, Autobus

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové