Prodej bytu 3+kk 105 m², V Podhájí, Praha – Braník

Cena: Info u makléře

Luxusní bydlení s terasou

Hledáte něco opravdu výjimečného? Byt 3+kk, 105m2 v projektu Braník Residences tak může být přesně tím pravým.

V celém bytě je použito velké množství přírodních materiálů a byt tak působí velmi příjemným a zároveň luxusním dojmem. Kuchyně a obývací pokoj tvoří jeden velký vzdušný prostor. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči značky Miele, známých svojí spolehlivostí. Vinotéka s dostatečně velkou kapacitou zajistí pohoštění nejen pro večeři s rodinou, ale také pro větší společnost. Velký jídelní stůl ze štípaného přírodního kamene dotváří tu pravou atmosféru.

Ložnice je vybavena ručně dělanou postelí Hästens a stylovým obložením stěn, okna jsou situována směrem na východ, do terasy. V druhém, rohovém pokoji je postel značky Natuzzi. Dostatečné množství úložných prostor poskytuje vestavná skříň po celé délce stěny.

Koupena i samostatná toaleta jsou obloženy velkoformátovými mramorovými obklady. Velký sprchový kout vám zajistí dostatek pohodlí při sprchování. Samozřejmou součástí koupelny je také podlahové vytápění. Na chodbě jsou na zakázku dělané vestavné skříně pro uložení veškerého šatstva, hodinek a doplňků, včetně domácího trezoru. V zádveří je umístěna technická místnost s pračkou a sušičkou, rovněž značky Miele.

Samozřejmostí je klimatizace a elektronické zabezpečení. Celý byt lze ovládat pomocí Smart Home systému značky LOXONE mobilním telefonem z kanceláře nebo pohodlí gauče. Celý byt navrhovala známá společnost Absolut Design.

Z obývacího pokoje se pohodlně dostaneme na zastřešenou terasu, na kterou se vešla nejen vířivka, ale také grill a zahradní nábytek pro velkou společnost. Příjemné chvíle si můžete prodloužit zatahovacími roletami a markýzou. Zajistí vám tak nejen soukromí, ale také prodlouží možnost využití v chladnějších měsících. Příjemným zpestřením je také kus trávníku a okrasné zahrady.

Příslušenstvím bytu je sklepní kóje umístěná na patře, sloužící k uložení kol, lyží a všeho dalšího potřebného. V suterénu pak dvě parkovací stání pro vozidla. V garážích je možnost nabíjení elektrických aut a další parkovací stání motocyklů. Vrata na dálkové ovládání jsou samozřejmostí stejně jako výtah. Další výhodou může být možnost přikoupení sousedního nebytového prostoru a následné adaptace na bydlení, čímž byt nabude dalších rozměrů.

Byt a celý komplex působí velmi vzdušně a příjemně. Tato část Braníku na vás zanechá jen ty nejlepší dojmy. Jedná se o občanskou zástavbu s obytnými domy, kdy je klid a zároveň výborná dopravní dostupnost.

Vše nejde jednoduše popsat, takže pokud vás byt zaujal a zároveň hledáte něco výjimečného, jsem vám plně k dispozici.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Rozloha

Plocha užitná: 105 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Terasa

Ano

$

Umístění

Centrum obce

$

Stav

Dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové