Prodej bytu 3+1 98 m², třída Edvarda Beneše,
Hradec Králové

PRODÁNO

Velký zrekonstruovaný byt 3+1

Hledáte byt v Hradci Králové, který je již po rekonstrukci a zároveň je v něm dost místa pro celou rodinu. Mám pro vás příjemný byt 3+1, který přesně toto splňuje.

Byt 3+1 plochy 98 m2 prošel před pár lety rozsáhlou rekonstrukcí a je vhodný k okamžitému nastěhování. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči značky Bosch a nabízí dostatek místa pro další spotřebiče. Vaření je nyní koncipováno na elektřinu.

Obývací pokoj je největší místností bytu, je průchozí do kuchyně a poskytuje dost prostoru pro umístění většího jídelního stolu, sedací soupravy a dalšího vybavení. Další dva samostatné pokoje jsou rovněž neprůchozí. Každá z místností má vlastní balkon.

Koupelna, zvětšená oproti původní dispozici, působí velice velkoryse. Velkoformátové dlaždice dodávají zajímavý a luxusní pocit. Koupelna vybavena vanou a dvěma umyvadly, je spojena s WC a je zde místo na umístění pračky. Mezi pokoji je větší šatna a vstupní chodba nabízí dost místa pro vestavnou skříň. Příslušenstvím bytu je sklepní kóje umístěná v suterénu budovy. Byt se nachází ve 13. patře domu, takže do bytu vás čekají ještě jedny schody.

Budova je celkově ve velmi dobrém technickém stavu a prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost do města. Škola i školka jsou jen pár minut pěšky. Pokud vás byt zaujal, jsem vám plně k dispozici.

Videoprohlídka

Půdorys

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Panelová
$

Rozloha

Plocha užitná: 98 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Balkón

Ano

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

Velmi dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové