Prodej bytu 3+1 102 m², gen. Ludvíka Svobody,
Lomnice nad Popelkou

PRODÁNO

Velký byt 3+1 se zahradou

Hledáte pro sebe a svou rodinu byt se zahradou? Máme pro vás příjemný byt 3+1 v Lomnici nad Popelkou.

Byt plochy 102 m2 se nachází v přízemí domu a vznikl jeho rozdělením na dvě poloviny. V bytě jsou 2 samostatné pokoje, obývací pokoj a prostorná kuchyně. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči. Z kuchyně se také pohodlně dostanete pod pergolu se vstupem na zahradu. Koupelna je vybavena rohovou vanou.

Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, takže je vhodný k okamžitému nastěhování. Budova je napojena na veškeré sítě, vytápění a ohřev vody je řešen pomocí elektřiny. V obývacím pokoji jsou navíc kamna na tuhá paliva, která vám udělají tu pravou pohodu a pomohou ušetřit náklady na vytápění.

K bytu přísluší cca sklepních prostor, kde je dost místa na uložení palivového dřeva. Ze sklepa je druhý vstup na zahradu.
Zahrada plochy 440 m2 je příjemným doplňkem bydlení, je zde dost místa na záhonky, okrasnou zahradu i místo na hraní pro děti.

Parkovat lze přímo na pozemku nebo na ulici, kde je dost místa pro další automobily. Dům stojí v klidné části Lomnice a nedaleký stadión vám umožňuje spoustu vžití.

V případě, že vás byt zaujal, jsem vám plně k dispozici.

Videoprohlídka

3D prohlídka

Další specifikace nemovitosti

$

Konstrukce

Cihlová
$

Rozloha

Plocha užitná: 102 m²
$

Vlastnictví

Osobní

$

Zahrada

Ano 440 m²

$

Umístění

Klidná část obce

$

Stav

Dobrý

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz

Provozovatel webu

Ing. Michal Kučera

IČ: 70181403
FO zapsaná do živnostenského rejstříku

Kancelář

Komenského 240
500 03 Hradec Králové