Ing. Michal Kučera

Více než 10 let v realitách

Více než 200 realizovaných zakázek

Makléřina, to je dřina

I v dnešní době, která na nás všechny klade stále větší nároky, mě tahle práce stále baví. Dnes a denně poznáváte nové lidi, procházíte další nemovitosti, řešíte nové situace. Samozřejmě, nic není zadarmo, musíte se stále vzdělávat, sledovat moderní trendy, orientovat se na trhu a zvyšovat si kvalifikaci. Dobře odvedená práce a spokojený klient, od kterého přicházejí doporučení, je pak tou opravdovou odměnou.

Pokud i vy hledáte makléře pro svou nemovitost, bude mi ctí, pokud se obrátíte na mne.

Kvalifikace

Přestože se v realitách pohybuji od roku 2008, vzdělávání v oboru vnímám jako každodenní nutnost. Svou praxi jsem tak v měsících září a říjnu roku 2019 rozšířil o akreditovaný kurz s certifikací, vedený Asociací realitních kanceláří České republiky a po složení závěrečné zkoušky odborné způsobilosti získal Osvědčení o získání profesní kvalifikace.

 

Spolupráce

Vždy jsem spolupracoval se silnými společnostmi a ani současnost není výjimkou. Společnost eDO Finance zahrnuje bezmála 400 finančních poradců, na které se mohu obrátit v rámci financování koupě nemovitostí. Dlouhodobou spolupráci považuji za jeden ze základních kamenů vztahu jak s firmou, tak se svými klienty.

 

Hodnoty

Ne každý máme to štěstí…

Je to už dávno, kdy jsem si uvědomil, že ne každý člověk má v životě štěstí jako já. Obzvlášť je mi líto malých dětí, o které se jejich rodiče nemohou nebo nechtějí starat. Proto již dlouhou dobu, někdy od roku 2006 přispívám pravidelnou měsíční platbou na chod dětského domova.

Možná je to jen kapka v moři, která nic nezmění, ale ……. ale třeba taky ano.

Přidej se do týmu

9

Vím, jak na to

Jak se říká, svoje zkušenosti si do hrobu nevezmu. Rád je předám dál svým kolegům. Společně se tak postaráme o mnohem větší množství klientů, než bych zvládnul sám.

9

Kvalitní zázemí

Prošel jsem si jak jinými RK, tak podnikáním na vlastní triko. Poslední roky spolupracuji s eDO reality, kde mi poskytují potřebné zázemí a nástroje k mé práci.

9

Přísun zakázek

Díky partnerské eDO Finance nabírám nemovitosti na prodej, takže získávání zakázek je tu o chlup jednodušší, než být sám voják v poli. 

9

Kvalitní marketing

Marketing zakázek je pro mě stejně důležitý, jako můj vlastní marketing, jako makléře. Obojí je u nás na vysoké úrovni a je ze všech stran podporováno. 

Kontakt

+420 604 275 814
michal.kucera@edoreality.cz